Fotelik Salia 125 – zalety

Fotelik Salia 125

Podróżowanie samochodem z dzieckiem nie jest proste, ale może stać się prawdziwą przyjemnością, jeśli rodzice zdołają dobrze się do tego przygotować. Podstawą jest sprawny fotelik samochodowy, który przetrwa trudy wielu wojaży. Można wybrać np. Fotelik Salia 125, który spełnia najważniejsze postulaty stawiane przez odpowiedzialnych rodziców i opiekunów.

Obrotowy fotelik zapewnia możliwość ustawiania go w różnych kierunkach. Każdy maluch ma swoje preferencje, jeśli chodzi o jazdę. Jedne dzieci wolą jechać przodem do kierunku jazdy i widzieć mijane okolice, inne z kolei mogą swobodnie podróżować tyłem. Cała konstrukcja jest lekka i prosta w obsłudze. Nie potrzeba skomplikowanych instrukcji, aby obrócić fotelik stosownie do oczekiwań swoich oraz dziecka. Łatwo można również przenieść fotelik z jednego samochodu do drugiego, jeśli np. maluch wybiera się gdzieś z dziadkami lub rodzice podróżują środkiem lokomocji nienależącym do nich.

Jedną z ogromnych zalet fotelika Salia jest również jego uniwersalność. W dzisiejszych czasach wiele sprzętów rośnie wraz z dzieckiem, co rodzicom zapewnia komfort psychiczny oraz ekonomiczny. Ten fotelik przeznaczony jest dla dzieci od niemowlęctwa aż do wieku około 7 lat, w który dziecko powinno osiągnąć wzrost około 125 cm. Małe dzieci zazwyczaj nie lubią zmian. Niektóre wręcz reagują na nie histerycznie. Dlatego też siedzisko samochodowe, które spełnia swą rolę przez wiele sezonów, jest na wagę złota.

W tym dziale  Najlepszy zegarek dla sportowca

Foteliki są idealnie wyprofilowane, dzięki czemu dziecko siedzi wygodnie w komfortowej pozie. Nie jest ani zgarbione, ani nadmiernie przechylone w którąkolwiek stronę Zabezpieczenie fotelika jest możliwe dzięki systemowi isofix, a także za sprawą bocznych systemów ochrony. W sytuacji zagrożenia zdrowia, a nawet życia, gdy dochodzi do wypadku drogowego, dziecko siedzi stabilnie w foteliku, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dobre siedzisko nie może się samoistnie przesuwać, nawet pod wpływem silnych wstrząsów czy nacisków. Aby mebel samochodowy zapewniał maksimum ochrony, musi być należycie zapięty mocnymi pasami. W foteliku Salia 125 zamontowano schowek na pasy, aby nie zwisały one w niekontrolowany sposób.

Fotelik spełnia wszelkie standardy, które przewidziano dla produktów tego typu. To ważne, aby kupować wyłącznie foteliki z atestem, gdyż wówczas rodzice otrzymują gwarancję producenta, więc mogą być spokojni. Fotelik ma zabezpieczać dziecko na każdym etapie podróży, więc staranne wykonanie i użycie wytrzymałych materiałów, które wpisują się w odgórne standardy, jest kwestią kluczową.

Niewątpliwie warto zwrócić także uwagę na wizualne walory fotelika. Jest on przeznaczony zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, dlatego ma bogatą kolorystykę. Każdy rodzic znajdzie coś interesującego dla swojej pociechy. Foteliki występują w efektownym różu, wyrazistym niebieskim odcieniu oraz w szarościach, które są obecnie niezwykle popularne

W tym dziale  Rola fizjoterapii stomatologicznej w leczeniu bólu szczęki: Perspektywa krakowskich specjalistów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *